Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-09-01 13:01:30

Hellboy
Schranz
Lokalizacja: Piekło
Data rejestracji: 2008-02-20
Liczba postów: 840
WWW

24/10/2015 Electronic Festival with Candy Cox @ INQbator , Katowice

x0pptx.jpg

24 października to kolejna data, którą rezerwuje dla siebie Electronic Festival, gwarantując jednocześnie wydarzenie na najwyższym poziomie. Po raz pierwszy w Polsce, w katowickim Inq'u, pojawi się Candy Cox serwując mocną dawkę hardtechno. Jest ona jedną z najważniejszych DJ'ek nowej generacji, skupiając na sobie uwagę wszystkich, nieważne, gdzie się pojawia, dzięki zamiłowaniu do muzyki, wszechstronności, jak i energii, którą przemyca w swoich setach. Candy Cox jest kolejną silną kobietą, gustującą w mocniejszych brzmieniach, którą prezentujemy w ramach Electronic Festival, do tej pory w naszym LU pojawiły się takie DJ'ki, jak: Fernanda Martins, Fatima Hajji, Julyukie, Klaudia Gawlas oraz Daniela Haverbeck. Niech nie zmyli was jej słodki i uroczy uśmiech, Candy to istna Bad Girl.

Przez okres 5 lat na Electronic Festival zagrali: DJ Rush, Felix Krocher , Eric Sneo, Brian Sanhaji, Pet Duo , Marco Remus,  Klaudia Gawlas , Torsten Kanzler , J.Fernandes , Sven Wittekind, Electronmike, Frank Kvitta, David Moleon , Frank Sonic, Boris S , Robert Natus, Viper XXL, O.B.I. , Arkus P. , Sutura, Fatima Haji, Fernanda Martins , Davidchristoph , DJ Lukas , Daniela Haverbeck , Julyukie.

Klub INQbator , ul. Dworcowa 2 , Katowice
Muzyka: techno , hardtechno
Przedsprzedaż 20 zł / 25 zł w dniu imprezy
Rezerwacja : hellboy@djhellboy.pl
Start : 22:00 - 06:00

-------------------------------------------------------------------------
Scena Techno
--------------------------------------------------------------------------

Line Up:

• Candy Cox
• Hellboy
• Shari Vari
• Crush
• Timo Glock
• DJ Pi


Biography:

Candy Cox - Brazylijka, utalentowana DJ'ka HARD   TECHNO pochodząca z miasta Curitiba w poludniowej Brazylii. Jej niesamowite umiejętności didżejskie oraz piękny uśmiech są podziwiane w świecie techno od 2005 roku. Candy sama rozwinęła swoje własne umiejętności i technikę oraz o wiele więcej.  Jej nieprzeciętna osobowość oraz świetny styl pozwalają jej serwować wybuchowe sety pełne zmyślnych miksów, mocnego bitu z duża dawką zaraźliwej energii - a wszystko to uzupełnione o jej talent DJ'ski i prawdopodobnie najpiękniejszy uśmiech jaki dany było zobaczyć fanom  techno. Swoim urokiem, charyzmą i miłością do muzyki i publiki, Candy potrafi wprawić parkiet w prawdziwy szał zaledwie tylko patrząc w jego stronę. Okrzyknięta 'Królową Hard Techno' w niektórych państwach, które już odwiedziła, nigdy nie przestaje kochać swojej pracy wkładając w nią 100% swojego serca i duszy. Po prawie 4 latach kariery opartej na jej miłości do Techno / Hard Techno oraz dzięki ciężkiej pracy i pełnemu oddaniu tej muzyce, Candy jest już uznawana za jedną najlepszych didżejek sceny Techno i Hard Techno. W ciągu ostatnich lat grała w najlepszych klubach i największych festiwalach na świecie. Candy dzieli się swoją miłością do muzyki gdzie tylko gra i cytując niektórych fanów ' jest to prawdziwa magia'. Jej urok i obecność przekazuje tłumowi wszystko co najlepsze a tłum odwzajemnia to ze zdwojoną siłą ! Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte ponieważ ten słodki, hard techno-cukiereczek, Candy, zawsze jest gotowa na bombowy set a nie chcielibyście tego przegapić !

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB