Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-03-29 10:46:50

DariushCrusher
Użytkownik
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Data rejestracji: 2009-03-31
Liczba postów: 358

PROPANOISE 13 with GREG KRANZZ @ Opium, Bielsko-Biała - 27.06.2015

Propanoise-13-m.jpg

Witajcie!

27 czerwca, po półrocznej przerwie, mamy przyjemność zaprosić Was ponownie do bielskiego klubu Opium na kolejną, trzynastą już edycję imprezy PROPANOISE!

Bardzo cieszymy się, że nasze zaproszenie przyjął On - człowiek legenda, przez jednych określany mianem mistycznego techno-samuraja, wizjonera czy mentora, a przez innych znowu jako gość o duszy punkowca, urodzony z płytą w ręce, w 100% oddany muzyce. Kiedy gra to tańczy, skacze i pulsuje w rytm mechanicznego bitu. Czasem popada w techniczny trans niczym szaman na meksykańskiej pustyni o pełni księżyca. Gra to co lubi, ułamek tego co kocha, zawsze starając się przekazać to co dobre i cenne w muzyce. Od kilku lat przebywa w UK, ale tej wyjątkowej nocy ponownie zawita do Bielska-Białej, miasta w którym kiedyś prężnie działał jako DJ i organizator (wspólnie z resztą Amortyzator Kolektiv) legendarnych imprez techno. Zapewne domyślacie się już o kogo chodzi... Dokładnie tak! GREG KRANZZ we własnej osobie, będzie naszym gościem specjalnym.

Oprócz Grega zagra jeszcze jeden wojownik, ze wspomnianej już ekipy Amortyzator Kolektiv - WÓDZ TASCHUNKO, czyli człowiek zagadka, który pierwsze szlify w dziedzinie TECHNOlogii zdobywał w mistycznym Jeryho - techno mekce, tam jego umysłem zawładnęły dźwięki ze Skarbca przetworzone przez dwóch szamanów Richiego P. i Grega K. W 2004 roku słuch po nim zaginął - wiadomo tylko że: "udał się z misją do Syjonu by odnaleźć Morfeusza i porozmawiać z nim na tematy twórczości ogólnoświatowej... z naciskiem na wczesną twórczość pierwotnych ludów ameryki łacińskiej", wrócił po 2 latach by wziąć udział w ostatnim rytuale gdzieś w podziemiach Bielska-Białej. Od tamtej pory Taschunko skupia się na doskonaleniu swoich umiejętności w grze na bałałajce i wykorzystaniu jej w tworzeniu avant-porno-pop-noizu. Jak sami widzicie jego granie będzie bardzo oryginalne, nieprzewidywalne, pełne pozytywnie zakręconych dźwięków - jak on sam.

MAJKELSKI & VERVAIN. Tych dwóch dżentelmenów na pewno doskonale pamiętacie już z naszych wcześniejszych imprez. Dotychczas występowali osobno, prezentując dwa zupełnie odmienne style miksowania. Ich występny jednak zawsze nieźle mieszały w głowach imprezowiczów. Jakby tego było mało teraz wspólnie łączą swoje siły! Podczas ich grania będziecie mieli wrażenie, że z każdym kolejnym bitem grawitacja traci na sile... Już nic nie będzie takie jak kiedyś... A na pytanie "ile jest 1 plus 1?", nie będziecie w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi...

Kolejnym zaproszonym przez nas gościem jest CHRIS COLD, czyli "nowa twarz" na bielskiej scenie. Ten młody, pełen ambicji DJ postara się zaprezentować z jak najlepszej strony, zabierając Was w podróż przez świat niebanalnych technicznych dźwięków.

Swoje sety zaprezentujemy również my, czyli Tornado Crew w pełnym składzie: DARIUSH CRUSHER, RASCAL, TRISH., oraz SARNA. Jesteśmy grupką przyjaciół, każdy z nas jest inny, w każdym z nas płynie inna krew, jednak łączy nas wspólna pasja do muzyki oraz cel działania. Korzystając z okazji zdradzimy tylko, że Rascal po raz pierwszy zagra live act, a Dariush da z siebie nie 100, a 101%, gdyż będzie to jego urodzinowy występ. A jak i co gramy, to już sprawdźcie i oceńcie sami... ;-)

Gwarantujemy, że podczas imprezy dostaniecie solidną dawkę energetycznego techno, które poruszy wasze ciała i wyzwoli dużą ilość serotoniny - hormonu odpowiedzialnego za uczucie szczęścia. Oczywiście zajmiemy się całą oprawą, jak przystało na konkretne techno party. Spodziewajcie się zatem potężnego nagłośnienia od 3/4 UDGS, dymu czy błysków stroboskopu rozświetlających klimatyczne piwnice klubu Opium.

Do pełni szczęścia brakuje nam tylko Ciebie na parkiecie! :-)GREG KRANZZ (Jeryho Mekka)
GREG-KRAN_werssqh.jpg

MAJKELSKI & VERVAIN (SBUnion / Gliwice, Bytom)
MAJKELSKI_werssqr.jpg
VERVAINjp_werssqx.jpg

WÓDZ TASCHUNKO (AK / Bielsko-Biała)
WODZjpg_werssqn.jpg

DARIUSH CRUSHER (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
DARIUSH-C_werssqe.jpg

RASCAL (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
RASCALjpg_werssqw.jpg

TRISH. (Tornado Crew / Katowice)
TRISHjpg_werssqs.jpg

SARNA (Tornado Crew / Tychy)
SARNAjpg_werssqa.jpg

CHRIS COLD (Bielsko-Biała)
COLDjpg_wersaxx.jpgMuzyka: Dark / Minimal / Industrial / Pounding / Acid / Mental / Hard TECHNO
Data: 27.06.2015
Adres: Klub Opium, Rynek 4, 43-300 Bielsko-Biała
Wejście: 10 zł

Plakat: http://tornadocrew.pl/img/Propanoise-13-full.jpg

Facebook: https://www.facebook.com/events/887791547908581/Już dziś serdecznie zapraszamy! :-)

Ostatnio edytowany przez DariushCrusher (2015-03-29 11:00:26)

Offline

#2 2015-06-12 09:59:13

DariushCrusher
Użytkownik
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Data rejestracji: 2009-03-31
Liczba postów: 358

Odp: PROPANOISE 13 with GREG KRANZZ @ Opium, Bielsko-Biała - 27.06.2015

TimeTable:

21:00-22:00 CHRIS COLD
22:00-23:00 WÓDZ TASCHUNKO
23:00-00:00 RASCAL
00:00-01:00 MAJKELSKI & VERVAIN
01:00-02:00 GREG KRANZZ
02:00-03:00 DARIUSH CRUSHER
03:00-04:00 SARNA
04:00-05:00 TRISH.

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB