Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-07-03 12:25:47

Or-beat
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-02-26
Liczba postów: 324

mała sonda

ile razy byłem na centerteku ?

#2 2013-07-29 21:55:47

Desper
Ezoteric
Data rejestracji: 2007-02-18
Liczba postów: 1,453

Odp: mała sonda

raz!
wygrałem hehehe ;]

#3 2013-07-30 18:16:44

Or-beat
Użytkownik

hehe ,razem debiutanci na Centerteku wink Centertek 2013 zdobyty smile

#4 2013-08-01 11:08:45

nowluka
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-07-14
Liczba postów: 72

była jakaś scenka HT ? mój debiut był pare lat temu - chyba 2, wtedy tylko w dwóch miejscach grali techniczne wałki, ale to i tak tylko same bootlegi leciały, czasem coś innego... Nie wiem jak wam w tym roku, ale mi wtedy się odechciało jezdzic na centery, jeden, dwa dni można zabawić, ale już 3 dni, gdzie wszedzie leci to samo, to masakra.

SCH <5

#5 2013-08-01 12:22:03

Or-beat
Użytkownik

nowluka napisał/a:

była jakaś scenka HT ? mój debiut był pare lat temu - chyba 2, wtedy tylko w dwóch miejscach grali techniczne wałki, ale to i tak tylko same bootlegi leciały, czasem coś innego... Nie wiem jak wam w tym roku, ale mi wtedy się odechciało jezdzic na centery, jeden, dwa dni można zabawić, ale już 3 dni, gdzie wszedzie leci to samo, to masakra.

techno zdarzało  się na angielskiej scenie Underconstruction,a ostra jazda ,hardtechno aż po Terrorcore i według mnie najlepsza scena była to ostatnia scena Rygor Lublin SS cool ,nowa siła na polskiej scenie powstała na bazie starego polskiego systemu Holera z BTS(Break The System).Na scenie holenderskiej grali za to głównie  stary hardcore na zwolnionej stopie ,gabber hardcore i uk hardcore i techno też się zdzarzało.Nawet w Poniedziałek na krakowskiej scenie leciał Terrrocore i na pierwszej scenie czeskiej Massa SS też.W tym roku był najmniejszy Centertek 6 scen momentami 7 jak Rombanka SS odłączała się ze swoim breakcore.Spodziewałem się tego samego ,że będzie wkoło to samo głównie skuurwiały cpuński hardtek,ale naprawdę było warto bo było bardzo różnorodnie ,a kto chciał odpływ pełny na hardzie to wbijał do garstki osób tak jak ja wiadomo na scenę Rygoru.Na pamiątkę Centerteka 2013 zostały mi vlepki Rygoru smile Warto było spędzić 3 noce na tym festiwalu smile big_smile cool

#6 2013-08-01 21:42:34

Desper
Ezoteric
Data rejestracji: 2007-02-18
Liczba postów: 1,453

różne różniste rzeczy leciały - a dużo nie słuchałem.
jak dla mnie mega piknik.
pozytyw pod każdym względem smile

#7 2013-08-02 03:30:01

Or-beat
Użytkownik

w zeszłym roku Centerteka nie było,bo nie dogadali się,bo aż dwie imprezy były w tym samym czasie Slovtek na Słowacji i Space Picnik w Czechach,a w tym roku był i był wypas fest big_smile,macie plakat z imprezy http://photos.nasza-klasa.pl/25262195/1 … b9ce7.jpeg cool ,Rygor SS film z piątku
http://www.youtube.com/watch?v=7-lTOUOVcsA tongue ,kto chętny na tą i inne znakomite zamknięte i otwarte imprezy,zapraszam do dołączenia do zamkniętego grona acid.pl,polecam Or-beat

Ostatnio edytowany przez Or-beat (2013-08-02 03:51:38)

#8 2013-08-02 14:33:13

nowluka
Użytkownik

W sumie to szkoda ze mnie nie było, ostatnim razem jak byłem to pamietam ze przyjechala policja z kielc, straz miejska i chodzili i szukali bezradnie organizatorów.
Underground pełną gembą.

SCH <5

#9 2013-08-02 18:46:01

Or-beat
Użytkownik

nowluka napisał/a:

W sumie to szkoda ze mnie nie było, ostatnim razem jak byłem to pamietam ze przyjechala policja z kielc, straz miejska i chodzili i szukali bezradnie organizatorów.
Underground pełną gembą.

czyli byłeś 3 lata temu na tej imprezie ,bo dwa lata  temu to było pod granicą niemiecką w byłej bazie woskowej w Tomaszowo,teraz znów było w Mzurowej tylko kilometr dalej od miejsca co było 3 lata temu i teraz nie było tak jak wtedy,bo nie było to takie wielkie jak wtedy,sołtys się przyjebał,kazał 2000 tyś złoty zapłacić ,żeby był luz i na godzinę wystawił 6 psik suk do obserwacji w piątek,a potem w sobotę rano tajniaki z daleka lukali rolnetkami big_smile ,znowu jak 3 lata temu było bzdurne prowokacyjne info w mediach lokalnych big_smile,nawet TVP Kielce było i zdjęcia robiło w poniedziałek na koniec imprezy o 14  lol

Ostatnio edytowany przez Or-beat (2013-08-02 18:58:14)

#10 2013-08-02 19:40:50

Or-beat
Użytkownik

a tutaj bez bluzki łażę i pokazuję swoją bluzkę terrorcore.pl smile http://www.youtube.com/watch?v=htnO8afTtjI

#11 2013-08-06 23:27:00

nowluka
Użytkownik

Widzę że jakaś narkotyczna ścianka na filmiku, ćpuński frencz. 3 lata temu impreza była dokładnie w Miąsowej big_smile
Pamiętam że na nagraniu na stronie internetowej jakiejś kieleckiej gazety uchwycono mój namiot, także za specjalnie nie poszpanowałem.  http://www.youtube.com/watch?v=Jptcwy5fLWg

Te 2000 to placono przed przyjazdem ekip czy to w trakcie jakoś wyszło? Brakuje tu jakiejś ciekawej relacji,
Or-Beat weź się trochę rozpisz co i jak było, na filmikach to mało co widać big_smile

Co jak co ale specyficzni ludzie jezdżą na teknivale, ja się zajebiscie odroznialem, zadnych dredów, nerek, opasek, hust, błota na ryju.

SCH <5

#12 2013-08-07 11:02:23

Or-beat
Użytkownik

nowluka napisał/a:

Widzę że jakaś narkotyczna ścianka na filmiku, ćpuński frencz. 3 lata temu impreza była dokładnie w Miąsowej big_smile
Pamiętam że na nagraniu na stronie internetowej jakiejś kieleckiej gazety uchwycono mój namiot, także za specjalnie nie poszpanowałem.  http://www.youtube.com/watch?v=Jptcwy5fLWg

Te 2000 to placono przed przyjazdem ekip czy to w trakcie jakoś wyszło? Brakuje tu jakiejś ciekawej relacji,
Or-Beat weź się trochę rozpisz co i jak było, na filmikach to mało co widać big_smile

Co jak co ale specyficzni ludzie jezdżą na teknivale, ja się zajebiscie odroznialem, zadnych dredów, nerek, opasek, hust, błota na ryju.

2000 tyś zapłacono w trakcie jak się ekipy rozstawiały,po prostu sołtyś usłyszał muzykę i wpadł zrobić dil,dokładnie to była w Mzurowej zaraz za Miąsową,przejechałeś te dwie wsie i na końcu była tragiczna piaszczysta droga przez las i w końcu miejsce imprezy big_smile W tym roku tama sama gazeta dała info o imprezie,to właśnie to prowokacyjne info w mediach lokalnych http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar … /130728874 ,byłeś 3 lata temu ,wtedy z tego co mówili było 20 scen,teraz było najmniejsze party w historii,więc nie ma co tu dodawać do tego co pisałem,naocznie przeżyłeś całą tą atmosferę ,w których było ludzi normalnie ubranych jak ja ,bez dredów itd garstka ,bo to takie imprezy specyficzne gdzie cpuński brudny styl jest normą ,bo cała ta kultura brudasów powstała we Francji ,więc u nas to automatycznie weszło,i dodam ,że  twórców tego bagna w tym roku nie było,obyło się bez patoli z Francji dla mnie dobrze smile,denerwują mnie te wszystkie brudasy z klimatu undeground electronic music,często bardzo strasznie,ten główny fanatyczny brud dla nich życiem jest tylko las ,mogliby w nim mieszkać tzw. ludzie lasu lol ,ja fanatyk od lat ,ale ja w żadne subkultury się nie zamykam,po prostu jestem fanatykiem muzyki elektronicznej,jak bym miał przebywać na co dzień z tą patolą to pozabijałbym te bydło pewnie i brakowało by organizatorów i uczestników trochę big_smile

Ostatnio edytowany przez Or-beat (2013-08-07 11:15:30)

Stopka

Forum oparte na FluxBB