Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2008-03-12 11:37:26

TEKTON
Schranz Fanatic
Data rejestracji: 2007-04-04
Liczba postów: 2,282

Label?

Z tego co widze ezo to jedynie dj team... nie mysleliscie moze o zalozeniu labelu i wydawaniu plyt? wiem, ze cargo robi kawalki i arcane tez daje rade, nie wiem jak reszta ale jakby ktos jeszcze zajal sie z was produkcja moglby wyjsc z tego calkiem fajny projekt... dobr± akcj± by bylo zobaczyc pozniej cos takiego np. [EZOTERIC 001]-cargo, arcane itp- ezo power ;-)

pozdrawiam

Somethin bout those little pills unreal the thrills they yield until they kill a million brain cells...

#2 2008-03-12 11:51:26

marek
Ezoteric
Data rejestracji: 2007-04-01
Liczba postów: 1,093

Odp: Label?

TEKTON napisał/a:

Z tego co widze ezo to jedynie dj team... nie mysleliscie moze o zalozeniu labelu i wydawaniu plyt? wiem, ze cargo robi kawalki i arcane tez daje rade, nie wiem jak reszta ale jakby ktos jeszcze zajal sie z was produkcja moglby wyjsc z tego calkiem fajny projekt... dobr± akcj± by bylo zobaczyc pozniej cos takiego np. [EZOTERIC 001]-cargo, arcane itp- ezo power ;-)

pozdrawiam

ezo to jedynie dj team
roll

to nie tak latwo salosyc label... jest sa duzo chujowych labeluw dlatego coras mniej sie vinyluw sprzedaje...market jest sapelniony guwnem, ludzie nie wiedzom co kupowac. zeby nowy label sie dobrze szredawal potrzebujesz snane imiona i bardzo dobre kawalki. zeby hodzias miec jakis maly sysk stego....coras mniej dystributoruw bioro labels bo po prostu sa duzo jest...najlepze jest ze kasdza 2 plyta tam samo brzmi smile

#3 2008-03-12 11:57:59

TEKTON
Schranz Fanatic

dj team i firma od robienia dobrych eventów, czepiasz sie szczegolow tongue

ale mysle, ze jesli cos takiego by wyszlo od was to naprawde moglo by sie cieszyc sporym zainteresowaniem i naprawde mogloby wyjsc cos z tego zajebistego smile

Somethin bout those little pills unreal the thrills they yield until they kill a million brain cells...

#4 2008-03-12 12:00:23

marek
Ezoteric

TEKTON napisał/a:

dj team i firma od robienia dobrych eventów, czepiasz sie szczegolow tongue

ale mysle, ze jesli cos takiego by wyszlo od was to naprawde moglo by sie cieszyc sporym zainteresowaniem i naprawde mogloby wyjsc cos z tego zajebistego smile

nom jusz lepij smile tongue

btw do label, to ja jusz to planowalem hyba rok temu stego co wiem, ale ciensko s dystrubutorem bo sie bojo ze vinyl sie nie sprzeda... ok mozna srobic pierwzey dj arcane i jakis remix cy cos..
ale drugi kto srobi? newiem kto by sie nadawal, bo stego co ja wiem z ezoteric nikt nie robi jesce dlugo kawalkuw

#5 2008-03-12 12:05:50

TEKTON
Schranz Fanatic

zagnac kolegow do pracy wink slyszalem kawalki cargo byly calkiem spoko, ale slyszalem je dawno i nie wiem jak teraz tomek sobie z tym radzi ale jesli nadal sie tym zajmuje to napewno lepiej niz wczesniej smile solid tez dobrze sobie poczynial w tym temacie... ogolnie mysle, ze drzemie w tym spory potencjal wink

#6 2008-03-12 12:41:28

drPhilGood
Evil Society
Data rejestracji: 2007-11-28
Liczba postów: 1,441

produkujcie, produkujcie smile a tak w ogóle, to przecież Arcane ma swól label, dobrze mówię? Jak coś zajebistego nagracie, to może wrzuci Wasz wałeczek na winyla smile

chciałbym w końcu usłyszeć język polski w kawałku schranzowym, może w końcu coś takiego nagracie... nudzą mnie już te gadki po niemiecku czy po angielsku w kawałkach

#7 2008-03-12 13:02:00

TEKTON
Schranz Fanatic

to ma³o slyszales wink mialem gdzies kiedys album arcane'a nie pamietam tytu³u ale byl na nim kawalek gen deffect i tez jakis inny co wlasnie zaczynal gadka z seksmisji ze "jako humanista proponuje powrot do bardziej tradycyjnych kontaktow miedzy dwoma osobnikami przeciwnej plci" big_smile:D:D

ogolnie pomyslcie... mozliwosci sa wielkie i potencjal ogromny smile

#8 2008-03-12 13:04:44

drPhilGood
Evil Society
Data rejestracji: 2007-11-28
Liczba postów: 1,441

no proszę, muszę tu usłyszeć smile

#9 2008-03-12 13:12:53

kill_brothers
Primary Instinct
Data rejestracji: 2007-04-06

byla jeszcze Polska Pralka czy jakos tak tongue i jeszcze cos mi chodzi po glowie, cos o dresiku tongue tez Arcane robil o ile sie nie myle big_smile

PRIMARY INSTINCT - SEKTOR 13

http://www.myspace.com/killbrothers

#10 2008-03-12 13:24:13

marek
Ezoteric

ale oldschool jestescie tongue

#11 2008-03-15 23:38:33

Hard as Hell111
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-10-21
Liczba postów: 1,151

djarcane.com napisał/a:
TEKTON napisał/a:

pozdrawiam

ezo to jedynie dj team
roll

to nie tak latwo salosyc label... jest sa duzo chujowych labeluw dlatego coras mniej sie vinyluw sprzedaje...market jest sapelniony guwnem, ludzie nie wiedzom co kupowac. zeby nowy label sie dobrze szredawal potrzebujesz snane imiona i bardzo dobre kawalki. zeby hodzias miec jakis maly sysk stego....coras mniej dystributoruw bioro labels bo po prostu sa duzo jest...najlepze jest ze kasdza 2 plyta tam samo brzmi smile

Sa zapelnione gownem ,bo coraz wieksze gowno jest wydawane na plyty!!!Jesli slysze dobry set -czyli naprawde mocny to jest grany z cd,bo walki sa brane z roznych forum!!Bo na Europejskich forach idzie znalesc znacznie lepsze kawalki niz na plytach!!Mysle ze Ezoteric dalo by rade zrobic swoj label,jesli by mieli ochote na to!!

#12 2008-03-16 00:08:41

Canabijos
Evil Society
Data rejestracji: 2007-09-22
Liczba postów: 1,127

tez tak mysle, wezcie cos zrobcie bo, szczerze powiedziawszy to chcemy z maciasem kupic 1 vinyle...i raczej wezmiemy typowe klasyki...niepozwolmy umrzec temu co kochamy!

#13 2008-05-18 11:33:24

Uve
Schranz Front Oswiecim
Data rejestracji: 2007-09-27
Liczba postów: 569

kill_brothers napisał/a:

byla jeszcze Polska Pralka czy jakos tak tongue i jeszcze cos mi chodzi po glowie, cos o dresiku tongue tez Arcane robil o ile sie nie myle big_smile

O ile sie nie myle to było "Faster then polish evil" i było tam coś w stylu : "słuchaj Ty a jak tu pani lekkich obyczajów , ty z kolczykiem w uchu w tym swoim pani lekkich obyczajów dresiku"

Swoja droga Arcane dał bys rade podklepac mi ten wokal ?

a co do labelu to ja jestem jak najbardziej ZA !

#14 2008-05-18 13:12:53

headnut
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-06-30
Liczba postów: 1,845

ja tez

GG: 2709640
Mail: peter.gadek@gmail.com
Techno Tarnow:
https://www.facebook.com/techno.tarnow

#15 2008-07-14 00:12:15

Uve
Schranz Front Oswiecim

tzn za w sensie ze moze wały byłyby bardziej dostepne dla nas "konsumentów"

#16 2008-07-14 00:17:02

kill_brothers
Primary Instinct
Data rejestracji: 2007-04-06

Uve napisał/a:
kill_brothers napisał/a:

O ile sie nie myle to by³o "Faster then polish evil" i by³o tam co¶ w stylu : "s³uchaj Ty a jak tu pani lekkich obyczajów , ty z kolczykiem w uchu w tym swoim pani lekkich obyczajów dresiku"

Swoja droga Arcane da³ bys rade podklepac mi ten wokal ?

a co do labelu to ja jestem jak najbardziej ZA !

na youtubie poszukaj tego vocalu... gdzies go s³ysza³em ale nie pamiêtam gdzie

PRIMARY INSTINCT - SEKTOR 13

http://www.myspace.com/killbrothers

#17 2008-07-14 12:23:26

Uve
Schranz Front Oswiecim

Myślisz  Heniek ze nie szukałem ? dla tego wolałem napisać do "Source" big_smile

Stopka

Forum oparte na FluxBB