Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2010-01-18 18:56:45

Waslive
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-07-04
Liczba postów: 126

UC-33e M-Audio

Ma ktoś z Was może ten kontroler? Niedawno zakupilem go i nie moge rozszyfrwac programowania hmm
Nie znalazłem PL instrukcji do niego a z angielska nie moge dojsc do ladu hmm

- nie wiem co na wyswietlaczu oznacza ten fader nad zegarkiem w niektorych presetach,
- do czego 4 przyciski funkcyjne (te pod 4 przyciskami wyboru presetu) program, data LSB i data MSB? zmieniam za ich pomoca jakies numery ale nie wiem czemu to sluzy,
- jak np zaprogramowac fader zeby jego polozenie na gorze dawalo wartosc 0 a na dole wartosc 127 (w 2 fabrycznym presecie tak jest),
- mozna w tym sterowniku programowac fadery i pokretla w bardziej "zaawansowany" sposob niz tylko przypisac nr CC i nr kanalu? Np ze fader x ma tylko wartosc od 0 do 64.

Jak ktos posiada ten sterownik i jest w nim obeznany to prosze o pomoc

Then music is music when is on full whore

http://www.myspace.com/waslive

#2 2010-05-18 11:43:11

Geco
Użytkownik
Data rejestracji: 2008-02-11
Liczba postów: 804

Odp: UC-33e M-Audio

nie pomoge tutaj narazie bo go jeszcze nie mam ale juz niedlugo mysle nad zakupem tego cacka lub czegos podobnego wink

#3 2010-05-18 18:22:17

Waslive
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-07-04
Liczba postów: 126

to jak zakupisz akurat ten kontroler to prosze o pomoc jesli bedzie mozna... poprostu chcialbym znac swoj sprzet na full smile mialem wczesniej BCR2000 i byl banalny w rozpracowaniu, mial przerozne mozliwosci programowania a tego jakos nie moge okielznac i jestem ciekaw jego mozliwosci (innych od zaprogramowania np kanalu CC) smile

Then music is music when is on full whore

http://www.myspace.com/waslive

#4 2010-05-20 01:09:07

Geco
Użytkownik
Data rejestracji: 2008-02-11
Liczba postów: 804

spoko odezwe sie jak tylko bede cos wiedzial wink

Stopka

Forum oparte na FluxBB