Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2008-04-29 19:08:22

Bednarz
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-11-10
Liczba postów: 1,295

Hardtechno PL. Promo epki

Witam wszystkich. Tak jak ju¿ napisa³em w po¶cie z moim nowym demem chcia³bym sie zapytaæ czy nie mo¿na utworzyæ czego¶ w rodzaju promo epek które bed± sk³ada³y sie z kawa³ków producentów z tego forum. Rozsy³aj±c te epki po innych forach bedzie mo¿na siê pokazaæ i jako¶ wypromowaæ. Akcja ta ma przedewszystkim na celu promowanie m³odych i zdolnych artystów. Wszystkie za/przeciw kierowaæ w tym temacie.

Zamieniam siê w s³uch wink

#2 2008-04-29 19:27:43

Masscin
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-12-28
Liczba postów: 458

Odp: Hardtechno PL. Promo epki

dobry pomys³ big_smile

Schranz to przecie¿ techno, tylko bardzo ciê¿kie, mroczne i undergroundowe. ...Chris Liebing.

#3 2008-04-29 22:39:08

Canabijos
Evil Society
Data rejestracji: 2007-09-22
Liczba postów: 1,127

tak jak napisalem w twoim poscie z demem big_smile jestem za, mozna bylo by tez rozwinac promocje wariatów z ezo, moze zagrali by w koncu poza polska wink

#4 2008-04-29 22:41:09

Desper
Ezoteric
Data rejestracji: 2007-02-18
Liczba postów: 1,453

EP - w moim rozumieniu to vinyl.

tu chyba chodzi o rozsy³anie mp3, rajt?

#5 2008-04-29 22:42:02

kill_brothers
Primary Instinct
Data rejestracji: 2007-04-06
Liczba postów: 2,282

Desper napisał/a:

EP - w moim rozumieniu to vinyl.

tu chyba chodzi o rozsy³anie mp3, rajt?

w³a¶nie tez nie za³apa³em ...

PRIMARY INSTINCT - SEKTOR 13

http://www.myspace.com/killbrothers

#6 2008-04-29 22:42:38

marek
Ezoteric
Data rejestracji: 2007-04-01
Liczba postów: 1,093

razej nie

#7 2008-04-29 23:25:41

Canabijos
Evil Society
Data rejestracji: 2007-09-22
Liczba postów: 1,127

#8 2008-04-30 06:35:16

Bednarz
Użytkownik

djarcane.com napisał/a:

razej nie

Ciebie to ju¿ chyba ka¿dy zna wiêc po co cie promowaæ big_smile:D:D?

A tak pozatym chodzi mi ¿eby sk³adaæ paczki z 4-oma wa³kami. Nie chcia³bym ¿eby zosta³ uruchomiony jaki¶ net label ht.pl ale ¿eby poprostu pojawia³y sie wa³ki artystów z tego forum. Pomys³ przyszed³ wraz z pojawieniem sie posta od artysty z thenewhardtechno.com. Oni zrobili ca³kiem to samo. Tak¿e pomy¶lcie nad tym :]

#9 2008-04-30 10:16:43

marek
Ezoteric
Data rejestracji: 2007-04-01
Liczba postów: 1,093

Bednarz napisał/a:
djarcane.com napisał/a:

razej nie

A tak pozatym chodzi mi ¿eby sk³adaæ paczki z 4-oma wa³kami. Nie chcia³bym ¿eby zosta³ uruchomiony jaki¶ net label ht.pl ale ¿eby poprostu pojawia³y sie wa³ki artystów z tego forum. Pomys³ przyszed³ wraz z pojawieniem sie posta od artysty z thenewhardtechno.com. Oni zrobili ca³kiem to samo. Tak¿e pomy¶lcie nad tym :]

nie oto hodzi, promowanc nigdy nie jest sa malo. pomysl jest dobry ale
napewno crew od hardtechno.pl by hciala miec quality sound,ale tutaj go razej jesce brakuje..

#10 2008-04-30 13:23:50

kaciun
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-06-05
Liczba postów: 490

moze jakis netlabel na pocz±tek?

"Nie mogê znie¶æ tego tandetnego ,tranc'owego gówna - wszystko jest do bólu do przewidzenia, wszystkie breaki, perkusje i te g³upie s³owa o ekstazie i mi³o¶ci. To wszystko jest robione, ¿eby og³upiæ du¿± liczbê naiwnych ludzi, którzy siê za dobrze nie znaj±, i oczywi¶cie dla pieniêdzy..."
        Chris Liebing

#11 2008-04-30 13:44:56

kill_brothers
Primary Instinct

djarcane.com napisał/a:
Bednarz napisał/a:
djarcane.com napisał/a:

razej nie

nie oto hodzi, promowanc nigdy nie jest sa malo. pomysl jest dobry ale
napewno crew od hardtechno.pl by hciala miec quality sound,ale tutaj go razej jesce brakuje..

popieram Twoje zdanie

#12 2008-05-07 01:03:16

Geco
Użytkownik
Data rejestracji: 2008-02-11
Liczba postów: 804

to wybierze sie takie ktore sa warte pokazania i umieszczenia w takim promo smile fajny pomysl jesli walek zbierze dobre komenty a jest takich sporo nawet  u nas to mozna zobaczyc jak na innych forach sie wypowiedza smile:)ja mysle ze to fajny pomysl smile zawsze mozna sprobowac smile

#13 2008-05-08 21:12:08

MICHALM1
Ezoteric
Data rejestracji: 2007-02-17
Liczba postów: 1,192

Jak na t± chwilê nie decydujemy siê na to, byæ mo¿e w przysz³o¶ci powstanie co¶ podobnego. Je¿eli chcecie poznaæ opinie u¿ytkowników na innych forach to umie¶cie tam po prostu w³asne produkcje...

#14 2008-05-08 22:17:00

kill_brothers
Primary Instinct

m±dra decyzja ...

#15 2010-04-06 09:09:08

Mietkas
Użytkownik
Data rejestracji: 2009-09-16
Liczba postów: 127

Ja bym byl za

#16 2011-04-15 22:42:09

nowluka
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-07-14
Liczba postów: 72

Hej, minęły dwa lata od założenia tego topicu , może warto było by skleić coś nie mówię tu o sobie bo nie mam produkcji, ale Wy na pewno macie jakieś projekty, które gdzieś czekają na odkopanie/zakonczenie smile

Nie trzeba od razu robić epek- co było by przyznam mega fajne - linki do forum w paczkach, mp3kach, ale no promo sety forum, sety każdy skleja, jakas okładka do tego itp.

Wyróżniaj się albo zgiń! Posiadamy potencjał - Wy jesteście tym potencjałem, produkujecie, gracie. Rozumiem tych, którzy mają umowy z wytwórniami itp. że nie mogą nic nigdzie wydać poza nimi czy coś, nie wiem jak to dokładnie jest.

Może promo set na początek, potem możemy iść dalej, okazjonalne sety na żywo w radio.
Wszystko zależy od chęci:)

SCH <5

#17 2011-04-19 17:44:24

headnut
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-06-30
Liczba postów: 1,845

i kasy zeby zalozyc tutaj radio internetowe musia³ by byc ktos kto mogl by utrzymac server shoutcast albo poszukac jakis sponsorow bo kazdy by chcial wszystko za darmo a nawet ksiadz  sie za darmo nie modli

GG: 2709640
Mail: peter.gadek@gmail.com
Techno Tarnow:
https://www.facebook.com/techno.tarnow

#18 2011-11-04 01:33:03

Bednarz
Użytkownik

nowluka napisał/a:

Hej, minê³y dwa lata od za³o¿enia tego topicu , mo¿e warto by³o by skleiæ co¶ nie mówiê tu o sobie bo nie mam produkcji, ale Wy na pewno macie jakie¶ projekty, które gdzie¶ czekaj± na odkopanie/zakonczenie smile

Nie trzeba od razu robiæ epek- co by³o by przyznam mega fajne - linki do forum w paczkach, mp3kach, ale no promo sety forum, sety ka¿dy skleja, jakas ok³adka do tego itp.

Wyró¿niaj siê albo zgiñ! Posiadamy potencja³ - Wy jeste¶cie tym potencja³em, produkujecie, gracie. Rozumiem tych, którzy maj± umowy z wytwórniami itp. ¿e nie mog± nic nigdzie wydaæ poza nimi czy co¶, nie wiem jak to dok³adnie jest.

Mo¿e promo set na pocz±tek, potem mo¿emy i¶æ dalej, okazjonalne sety na ¿ywo w radio.
Wszystko zale¿y od chêci:)

To forum is deeeAAAADDD!!  Jak nie ma komu objebaæ dupy, ponarzekaæ na cokolwiek to nikt sie tutaj nie wypowiada big_smile

#19 2011-11-05 07:54:34

MedialnaBestia
Użytkownik
Data rejestracji: 2009-03-27
Liczba postów: 95

tutaj jest tylko garstka ludzi ktorzy cos proboja zrobic z polska scena hardtechno (pod jakimkolwiek wzgledem), reszta slucha juz tylko techno i nawet palcem nie kiwnie zeby cos zmieniac, jednak tak jak wlasnie napisales kazdy woli narzekac, obrabiac dupe i obrazac. wiec wlasnie my musimy trzymac sie razem i myslec pozytywnie mimo trudnosci i probowac cos robic naprzekor przeciwnoscia wink ja mam jeden dobry pomysl ktory mialby szanse sie przyjac ale nie dotyczacy tylko ludzi z tego forum. jednak sama wolalabym tego nie robic tylko podjac konkretna wspolprace z ludzmi, jesli ktos jest zainteresowany tematem "netlabeli" to chetnie pomyslem sie podziele i wspolnie moge dzialac smile dla podwyższenia polskiej kultury hardtechno smile

Where Is The What If The What Is In Why? big_smile

Stopka

Forum oparte na FluxBB