Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2008-03-02 18:29:53

Hard as Hell111
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-10-21
Liczba postów: 1,151

Karta dzwiekowa-zewnetrzna

chcialbym kupic do laptopa karte zebym mial odsluch na sluchawkach!!Mozecie mi doradzic jaka jest najlepsza?????????

#2 2008-09-28 12:21:34

hellnoizz666
Użytkownik
Data rejestracji: 2008-07-12
Liczba postów: 369

Odp: Karta dzwiekowa-zewnetrzna

Elo Hard czy najlepsza to nie wiem ale poleca³bym je¿eli chodzi Ci tylko o s³uchawki t±
http://pl.europe.creative.com/products/ … duct=15913

SCHRANZ/INDUSTRIAL/HARDCORE

..:HELLNOIZZ:..
..:ALLSPARX RECORDINGS:..

#3 2008-10-23 11:59:27

lukas
Użytkownik
Data rejestracji: 2008-07-31
Liczba postów: 291

Hard as Hell111 napisał/a:

chcialbym kupic do laptopa karte zebym mial odsluch na sluchawkach!!Mozecie mi doradzic jaka jest najlepsza?????????

teraz dopiero zauwazylem  pytanie choc widze ze jest stare jak swiat.. pewnie juz nieaktualne..

osobiscie polecalbym emu 0404 usb. jesli chodzi o najlepsza to pewnie byloby to cos z rozwiazan RME lub podobnych, ale mysle ze taki przedzial cenowy raczej nie wchodzi w gre.. jesli masz jeszcze mniejszy budzet niz te 699zl na 0404 to mozesz takze rozwazyc kupno jakiegos zewnetrznego SB (np. live) lipa jest o tyle ze nie zainstalujesz do kart SB na USB sterow KX i przez to nie bedzie obslugiwane ASIO co przydaje sie w pracy na niskiej latencji. rozgladajac sie za karta musisz zwrocic uwage na obsluge min. 4 wyjsc (czyli 2x stereo) zapomnij o interfejsach emu 0202usb, audiophile 2496 usb i tym podobnych bo maja one tylko 2 wyjscia czyli jedno stero. Odsluch jest wtedy wykluczony (chyba ze w mono). Ostatnia rzecza na ktora dobrze tez zwrocic uwage to czy jest w karcie klasyczne wyjscie na mini jacka, zeby nie robic cyrku z jakimis przejsciowkami przy wpinaniu sluchawek.

EDIT:
jeszcze sobie przypomnialem.. jakie masz gniazdo w lapku PCIMCIA czy expres card 54?? tu tez istnieje pewne pole manewru..

#4 2008-10-23 12:30:56

kill_brothers
Primary Instinct
Data rejestracji: 2007-04-06
Liczba postów: 2,282

PRIMARY INSTINCT - SEKTOR 13

http://www.myspace.com/killbrothers

#5 2008-10-23 14:05:48

lukas
Użytkownik
Data rejestracji: 2008-07-31
Liczba postów: 291

kill_brothers napisał/a:

moze i tansze, ale nie przypadkiem nie polecalem karty maya, bo uwazam ze to bida z nedza straszna. mialem kiedys maya 44 i opylilem. ciagle jakies problemy, latencja mierna, zero pola manewru jesli chodzi o konfiguracje. faktem jest ze uzywalem jej z vista co na pewno nie jest wskazane w przypadku tych kart, ale nie wydaje mi sie zeby pod xp dzialala duzo lepiej.. no i ta dynamika d/a  tylko 88 dB.. chyba jednak lepiej kupic klasycznego SB jesli nie ma sie zbytnio funduszy.. kazdy jednak decyduje sam:)

Stopka

Forum oparte na FluxBB